24 Ocak 2019
İletişim Tavsiye Et
HABERLER
Kemal Kılıçdaroğlu kurultay imzalarını inceledi
06-08-2018 08:27 - 53 Okunma


Başkan Recep Tayyip Erdoğan karşısında hiçbir başarı gösteremeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran'da yaşadığı seçimlerin ardından koltuğunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
 
İMZA KARMAŞASI
Muharrem İnce'yi partinin başına geçirmek isteyen muhalifler, delegelerden yeterli imzayı topladıklarını açıklasa da CHP Genel Merkezi bu iddiayı gerçek dışı olarak buldu.
 
4 GÜNLÜK ANALİZ
CHP'ye yakın Cumhuriyet Gazetesi'nin özel haberine göre; Kemal Kılıçdaroğlu, 4 gün boyunca imza listesini inceledi, analizler yaptı.
 
605 İMZA VAR
Genel merkezin açıklamasına göre; delege olmayanlar, mükerrerler ve fotokopiler ilk etapta geçerli imzalardan ayrıldığında, geriye 605 imza kaldı.
 
Kemal Kılıçdaroğlu kurultay imzalarını inceledi
 
 
 
GERİ ÇEKİLEN İMZALAR VAR
İncelemenin sonucunda kendilerine iletilen imzaların geri çekildiğine ilişkin beyannameler de toplamdan çıkarıldı. Genel merkez kaynakları, geri çekenlere ilişkin net rakam vermezken kulislerde, sayının en az 20 en çok 70 olacağına yönelik bilgiler paylaşılıyor.
 
KURULTAY YOK
Parti yönetiminin bu akşam veya en geç yarın delege olmayanlar, mükerrerler, istifa edenler ve geri çekenlerin sayılarına ilişkin bilgileri ve kurultay olmayacağı yönündeki kararını açıklaması bekleniyor.
 
HEDEF YEREL SEÇİMLER
CHP Lideri de daha önce kurultay tartışmalarının yanlış olduğunu açıklamıştı.
 
Yerel seçimlerin kurultaydan önemli olduğunun altını çizen Kemal Kılıçdaroğlu, partinin seçime hazırlanmasını istemişti.
CANLI DİNLE
 
Tüm hakları saklıdır.
2014 ® Mesaj FM
Yazılım : Networkbil.net
Multimedia
KAYITLAR
PROGRAM TANITIMLARI
SOKAK RÖPORTAJLARI
Yayın Akışı
Bugünün Yayın Akışı
Haftalık Yayın Akışı
Kurumsal
Hakkımızda
Programlar
Programcılar
Ziyaretçi Defteri
İletişim