22 Nisan 2019
İletişim Tavsiye Et
Mesaj FM'da Şuanda
12:10 - 14:00 Kur'an Meali
Sıradaki Program
14:00 - 14:05 Ara Haber
Bugün
Yayın Akışı
Dr. Vehbi Karakaş
1954'de Horasan'da doğdu. İlk tahsilini köyünde İmam-Hatip Lisesi ve Yüksek İslam Enstitüsü tahsilini de Erzurum'da tamamladı. Mezuniyetini müteakip Hakkari Uludere Müftülüğü'ne tayin edildi. Bilahare Erzurum İmam-Hatip Lisesi'nde öğretmenliğe başladı. 1982'de öğretmenlikten istifa ederek yapılan teklif ve istişareler üzerine Bayramoğlu'nda özel bir camide İmam-Hatip oldu. Vaaz, hutbe ve konferansları ilgi ile takip edildi. Şu anda Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Eğitimi Dalında öğretim üyesidir.
Yüksel Pekdemir
Aslen Giresun Bulancak'lı olan Pekdemir, Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur ve aynı zamanda edebiyat öğretmenidir. Ayrıca özel bir üniversitede doktora yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
İhsan Aktaş
Şam Feth'ül İslam Medresesinde tahsilini tamamlayan Aktaş, Türkiye'ye döndükten sonra toplam 32 yıl boyunca imam-hatiplik görevini ifa etti ve en son Gebze'deki görevini tamamlayarak emekli oldu. Aynı zamanda fahri vaizlik belgesine de sahip olan Aktaş, 18 yıldır hac ve umre organizasyonu işiyle uğraşmaktadır.
Cihan Özdemir
Aslen Kastamonulu olan Özdemir, lise menzunu olup uzun yıllardır radyoculuk ve reklam pazarlama işi ile ugraşmaktadır. İstek saati programını hazırlayıp sunmaktadır.
Abdülkadir Öztürk
Aslen Ardahan'lı olan Öztürk, Kafkas Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Aynı zamanda Hayrat Vakfı Gebze Şubesi yöneticisidir.
Veysel Yavuz
Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümündeki eğitimine devam eden Yavuz, Gebze doğumlu olup aslen Giresunludur. Aynı zamanda yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapmaktadır. Daha önce yerel bir radyo da haftalık program hazırlayıp sunmuştur. Pazar günleri Hayatın İçinden adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.
Mesut Köseoğlu
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunu olan Köseoğlu, üniversite yıllarında birçok program hazırlayıp sundu, şiir dinletileri ve tiyatro faaliyetlerinde bulundu. 2009’da drama ve bağlama dersleri aldı; yine aynı yıl Yeşilay’ın ülke çapında yaptığı şiir yarışmasına katıldı ve birinciliğe layık görüldü. Yerel radyolarda çeşitli programlara imza attı. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde usta spikerler ve seslendirme sanatçılarından dersler aldı. 2016 yılında ilk kitabı "Beni Sensiz Bırakma"’yı çıkardı.
Sözgün Yücel
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Yücel, Akıncılar Group bünyesinde faaliyet gösteren Selam Emlak'ta gayrimenkul menkul danışmanı olarak görev yapıyor.
Tülay Elif Davulcu
İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Davulcu, Üsküdar Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı eğitimi aldı. 1999 yılından beri Kur'an-ı Kerim, Hadis, Fıkıh, Tefsir, Akaid dersleri vermekte olan Davulcu, şuan eğitimini Sabahattin Zaim Üniversitesinde Aile Danışmanlığı ve Eğitimi programında yüksek lisansı öğrencisi olarak sürdürüyor.
Davut Yatkın
Araştırmacı Yazar ve Aktivist olan Davut Yatkın, 'Hz. Peygamberden Yansıyan Nükteli Latifeler ve Gülüyorsak Bir Nedeni Var' adlı eserlere sahiptir. Aynı zamanda yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır.
Abdullah Emir
Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olmuştur. Şuanda ise özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktadır.
Reyhan Balcı
Anadolu Üniversitesi İlahiyat ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olup aslen Rizelidir. Balcı, daha önce Anadolu Radyo da program hazırlayıp sundu. Bir sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yaptı. Reyhan Balcı Kağıt Sandık programını hazırlayıp sunmaktadır.
Reyhan Yaren
Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve Sosyal Hizmetler mezunu olup aslen Gümüşhanelidir. Yaren, Hanımeli programını hazırlayıp sunmaktadır.
Ahmet Kartal
Aslen Erzurumlu olan Kartal, medrese eğitimin ardından makam ve kıraat eğitimleri de almıştır. Hafızlığını tamamladıktan sonra şuanda İzmit'te hocalık görevini sürdürmektedir.TV programları yapan Kartal, haftalık radyo programlarına Mesaj Fm'de devam etmektedir.
Aşık Şahin Turgutoğlu
Aslen Erzurumlu olan Şahin Turgutoğlu yıllardır aşıklık geleneği sürdüren aşıklarımızdandır. Aşık Şahin Turgutoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Aşıkların Telinden her cuma akşamı saat 19:00 da sizlerle..
Hakan Taha Bayram
Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni olan Bayram, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olup aslen Giresunludur. Marmara Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlamıştır. İkinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi önlisans ilahiyat programında öğrenim görmektedir. Aynı zamanda "Senden Bana Hüzün Kaldı" isimli bir şiir kitabı, "Şeyda" isimli bir roman kitabı ve "Bir Masal Gibi" isimli ezgi albümüne imza atmış ve 5 ezgi eserine profesyonel klip çekmiştir.
Hacer Atbaş
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Atbaş, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrenim görmektedir. Gebze doğumlu olup aslen Ardahanlıdır. Bir çok eğitim kurumunda rehberlik ve eğitim danışmanlığı yapmıştır.
Elif Ekşi Zorer
Anadolu Üniversitesi İlahiyat mezunu olan Zorer, şuan aktif olarak bir imam hatip ortaokulunda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda bir çok gazete ve dergi de yazarlık görevini sürdürmektedir.
Zeki Üsten
Kayseri doğumlu olan Zeki Üsten yıllardır bir çok tv ve radyoda haber spikerliği yapmış olup şuanda Mesaj FM Haber Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 
CANLI DİNLE
 
Tüm hakları saklıdır.
2014 ® Mesaj FM
Yazılım : Networkbil.net
Multimedia
KAYITLAR
PROGRAM TANITIMLARI
SOKAK RÖPORTAJLARI
Yayın Akışı
Bugünün Yayın Akışı
Haftalık Yayın Akışı
Kurumsal
Hakkımızda
Programlar
Programcılar
Ziyaretçi Defteri
İletişim