25 Eylül 2017
İletişim Tavsiye Et
Mesaj FM'da Şuanda
09:30 - 11:00 Ezgi - ilahi
Sıradaki Program
11:00 - 12:00 Kürsüden Müminlere
Bugün
Yayın Akışı
Hoş Sohbetler
Aslen Erzurumlu olan Kartal, medrese eğitimin ardından makam ve kıraat eğitimleri de almıştır. Hafızlığını tamamladıktan sonra şuanda İzmit'te hocalık görevini sürdürmektedir. Daha önceleri TV programları yapan Kartal, haftalık radyo programlarına Mesaj Fm'de devam etmektedir.
Aşıkların Telinden
Aslen Erzurumlu olan Şahin Turgutoğlu yıllardır aşıklık geleneği sürdüren aşıklarımızdandır. Aşık Şahin Turgutoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Aşıkların Telinden her cuma akşamı saat 19:00 da sizlerle..
Hakan Taha Bayram
Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni olan Bayram, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olup aslen Giresunludur. Marmara Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda bir şiir kitabı ve bir ezgi albümüne imza atmış ve 4 ezgisine profesyonel klip çekmiştir.
Yusuf Kaya
Anadolu Üniversitesi İlahiyat mezunu Kaya, aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır. Aslen Erzurumlu olup Pendik'te ikamet etmektedir.
Hacer Atbaş
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Atbaş, Gebze doğumlu olup aslen Ardahanlıdır. Bir çok eğitim kurumunda rehberlik ve eğitim danışmanlığı yapmıştır.
Ömer Gök
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Gök, şuan aktif olarak imam-hatip ortaokulunda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda yüksek lisansa hazırlık yapmaktadır.
Davut Yatkın - Ramazan Yatkın
Araştırmacı Yazar ve Aktivist olan Davut Yatkın, 'Hz. Peygamberden Yansıyan Nükteli Latifeler ve Gülüyorsak Bir Nedeni Var' adlı eserlere sahiptir. Aynı zamanda yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Araştırmacı Yazar, Aktivist ve Eski Profesyonel Futbolcu olan Ramazan Yatkın, çeşitli eğitim kurumlarında çalıştı. Hz. Muhammed'in Hayatı ile ilgili çalışmalarını aktif olarak sürdürmektedir.
Bilal Akbulut
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'den Fizyoterapi Teknikeri olarak mezun oldu. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Mezunu olan Akbulut, öğrenim hayatına İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümlerinde devam etmektedir. Sunuculuğunun yanı sıra bir özel tv kanalında yayıncılık yapmaktadır.
İhsan Aktaş
Emekli İmam - Hatip olan Aktaş, fahri olarak Kocaeli bölgesinde vaazlar verip iman hizmetini sürdürüyor.
Erol Çam
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Erol Çam aslen Sivaslıdır. Şuan bir imam hatip lisesinde aktif olarak öğretmenlik yapmaktadır. Bir çok tv ve radyo da programlar hazırlayıp sunan Çam, yazar ve şair olup aynı zamanda ezgi sanatçısıdır.
Murat Ataklı
Bir çok tv ve radyo kanalında sohbet programları hazırlayıp sunan Ataklı, ilmi çalışmalarını sürdürmektedir.
Elif Ekşi Zorer
Anadolu Üniversitesi İlahiyat mezunu olan Zorer, şuan aktif olarak bir imam hatip ortaokulunda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda bir çok gazete ve dergi de yazarlık görevini sürdürmektedir.
Zeki Üsten
Kayseri doğumlu olan Zeki Üsten yıllardır bir çok tv ve radyoda haber spikerliği yapmış olup şuanda Mesaj FM Haber Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 
CANLI DİNLE
 
Tüm hakları saklıdır.
2014 ® Mesaj FM
Yazılım : Networkbil.net
Multimedia
Yayın Akışı
Bugünün Yayın Akışı
Haftalık Yayın Akışı
Kurumsal
Hakkımızda
Programlar
Programcılar
Ziyaretçi Defteri
İletişim