19 Şubat 2018
İletişim Tavsiye Et
Mesaj FM'da Şuanda
16:05 - 17:00 Sohbet Saati
Sıradaki Program
17:00 - 18:00 Ezgi - ilahi
Bugün
Yayın Akışı
Davut Yatkın
Araştırmacı Yazar ve Aktivist olan Davut Yatkın, 'Hz. Peygamberden Yansıyan Nükteli Latifeler ve Gülüyorsak Bir Nedeni Var' adlı eserlere sahiptir. Aynı zamanda yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmaktadır.
Hamza Algül
Hamza Algül 1982 yılında Bursa'da dünyaya gelmiş, ilk ve Orta eğitimini Bursa'da, Lise ve üniversite eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Yaklaşık 15 sene Arapça ilmi ile meşgul olan Algül hala bu uğraşısını sürdürmektedir. Radyomuz Mesaj Fm'de her cuma saat 11:00'da İlim İrfan Meclisi Programı ile sizlerle birlikte olan Algül Hoca evli ve 2 çocuk babasıdır.Bu güne kadar 5 kitaba (İlim İrfan Bahçesi, Peygamber Efendimiz'(S.A.V) Hayatı, Ölmüşlerimize vazifelerimiz, Peygamber Efendimiz'in Kısaca Hayatı, Hatem ün Nebinin Hususiyetleri) imza atmış ve çalışmalarını sürdürmektedir.
Ayşenur AK
Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümü öğrencisi olan Ak, aslen Giresunludur. Ayşenur Ak, Kitap Kafe programını hazırlayıp sunmaktadır.
Abdullah Emir
Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olmuştur. Şuanda ise özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktadır.
Reyhan Balcı
Anadolu Üniversitesi İlahiyat ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olup aslen Rizelidir. Balcı, daha önce Anadolu Radyo da program hazırlayıp sundu. Bir sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yaptı. Reyhan Balcı Kağıt Sandık programını hazırlayıp sunmaktadır.
Reyhan Yaren
Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ve Sosyal Hizmetler mezunu olup aslen Gümüşhanelidir. Yaren, Yumurcakların Dünyası programını hazırlayıp sunmaktadır.
Halit Arslan
Aslen Tokat doğumlu olan Arslan, alternatif tıp alanında yapmış olduğu çalışmaları sürdürmekte olup, aynı zamanda fitoterapi, hirudoterapi ve hacamat kupa terapisi belgelerine sahiptir. Halit Arslan'ın hazırlayıp sunduğu Alternatif Tıp programı her çarşamba saat 11'de sizlerle..
Ahmet Kartal
Aslen Erzurumlu olan Kartal, medrese eğitimin ardından makam ve kıraat eğitimleri de almıştır. Hafızlığını tamamladıktan sonra şuanda İzmit'te hocalık görevini sürdürmektedir. Daha önceleri TV programları yapan Kartal, haftalık radyo programlarına Mesaj Fm'de devam etmektedir.
Aşık Şahin Turgutoğlu
Aslen Erzurumlu olan Şahin Turgutoğlu yıllardır aşıklık geleneği sürdüren aşıklarımızdandır. Aşık Şahin Turgutoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Aşıkların Telinden her cuma akşamı saat 19:00 da sizlerle..
Hakan Taha Bayram
Mesaj FM Genel Yayın Yönetmeni olan Bayram, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olup aslen Giresunludur. Marmara Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda bir şiir kitabı ve bir ezgi albümüne imza atmış ve 4 ezgisine profesyonel klip çekmiştir.
Hacer Atbaş
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Atbaş, Gebze doğumlu olup aslen Ardahanlıdır. Bir çok eğitim kurumunda rehberlik ve eğitim danışmanlığı yapmıştır.
Ömer Gök
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Gök, şuan aktif olarak imam-hatip ortaokulunda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda yüksek lisansa hazırlık yapmaktadır.
Bilal Akbulut
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'den Fizyoterapi Teknikeri olarak mezun oldu. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Mezunu olan Akbulut, öğrenim hayatına İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümlerinde devam etmektedir. Sunuculuğunun yanı sıra bir özel tv kanalında yayıncılık yapmaktadır.
Erol Çam
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Erol Çam aslen Sivaslıdır. Şuan bir imam hatip lisesinde aktif olarak öğretmenlik yapmaktadır. Bir çok tv ve radyo da programlar hazırlayıp sunan Çam, yazar ve şair olup aynı zamanda ezgi sanatçısıdır.
Murat Ataklı
Bir çok tv ve radyo kanalında sohbet programları hazırlayıp sunan Ataklı, ilmi çalışmalarını sürdürmektedir.
Elif Ekşi Zorer
Anadolu Üniversitesi İlahiyat mezunu olan Zorer, şuan aktif olarak bir imam hatip ortaokulunda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda bir çok gazete ve dergi de yazarlık görevini sürdürmektedir.
Zeki Üsten
Kayseri doğumlu olan Zeki Üsten yıllardır bir çok tv ve radyoda haber spikerliği yapmış olup şuanda Mesaj FM Haber Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
 
CANLI DİNLE
 
Tüm hakları saklıdır.
2014 ® Mesaj FM
Yazılım : Networkbil.net
Multimedia
KAYITLAR
Yayın Akışı
Bugünün Yayın Akışı
Haftalık Yayın Akışı
Kurumsal
Hakkımızda
Programlar
Programcılar
Ziyaretçi Defteri
İletişim